HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz 2016

Propozice HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz
Hraje se 1 x 18 jamek stableford + celoroční eklektik - v hodnocení eklektiku budou sečteny Vaše nejlépe zahrané jamky v celé sezóně při HCP čtvrtcích(započítává se i Dárkový stableford v Týdnu golfu).
Ceny HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz
1.-3.místo ve společné kategorii os Stuck Celoroční eklektik na 18 jamek s GolfUK.cz - 3 vozíky Sun Mountain za 1. - 3.místo. Průběžné výsledky celoroční soutěže budou zveřejněny vždy po uzavření výsledkové listiny tj. ve čtvrtek v podvečer. Vyhlášení proběhne na již tradičním večírku GC SVRATKA 1932.

Partneři


jamky EKLEKTIK
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.KUNC Marek832444333323454322256
2.NOVOTNÝ Jiří2223553423323453223357
3.KUNC Petr1124454323224444333359
4.HOFER Otto1924453323333554423462
5.PEŠINA Petr1234354334224544433363
5.BORECKÁ Eliška1824454333324554432363
5.KRÁLÍK Zdeněk2034654323224444334363
8.SMÉKAL Jaroslav1224544432334554423364
8.ZAVORAL Zdeněk2123554423334553423464
10.PECHÁČEK Zdeněk1324554322334565423365
11.PUCHÝŘ Bohumil ml.323454333334554334566
11.BALCAR Karel634554423423554424366
11.ZAUF Miloš934564423323555423366
11.MIKULÁŠEK Josef2113554424334565423366
15.KŘEČEK Karel534553434323564523367
15.BEDNÁŘ Jaroslav1534664423324565323267
15.GRUNT Jan1524554424333564433367
15.MIČÁNEK Lubomír1834554434324554423367
15.SKÁCEL Vladimír2024564323334564434267
20.RYŠAVÝ Petr1323565433424554433368
21.KLEČKA Jiří623664424333565424369
21.KASAL Jaromír1724564323324665434369
23.PODANÝ Petr624553433434665433370
23.TROJÁNEK Leoš934555433334564433370
23.BRABEC Zdeněk1134464433234655424470
23.ZLOCH Zbyněk1324664424334565333370
23.ŠVUB ML. Václav1334654433324565433370
23.CULKA Stanislav1624564433334575324370
23.HROMÁDKA Miloš1924664424324565334370
30.MUDRUNKA Martin534564433335564433371
30.KÁRSKÝ Miroslav734654334334555523471
30.ZAPLETAL Miroslav734564434335464433371
30.VOLNÁ Renata1434665424324564423471
34.ZAUF Michal235654522434455434472
34.FILIP Miroslav235664434324455424472
36.ŘÁDEK Jaroslav135664524426555422373
36.HROMÁDKA Martin136555434434555433273
36.BODLÁK Luděk145564523444454523473
36.PIKNA Robert434654434335554444373
36.VOTROUBEK Jiří433674434334555434373
36.BERNARD Miloš634556433434565433373
36.MAREČEK Petr1024664433335655433473
43.KADLEC Kryštof234566435234664523475
43.ZELINKA Zdeněk535555533335754434375
45.KAŠPAR Petr233855434434654434476
45.PANCHÁRTEK Matyáš434475444435554533476
45.HORNÝ Václav635665334434665424376
48.TRNKA Ondřej134755443535464444377
48.PICEK Libor134464444434574536377
48.PŘÍHODA Jiří ml.335754544525454434477
48.RYBÁŘ Vladimír434555443425665534477
48.DOSTÁL Oldřich625564533434575534477
53.MRVÍK Ivo334654434535565444478
53.HORNÁ Eva435755533325575425478
53.MIKULECKÁ Lenka634665434345664444378
56.KMENT Miloslav145464433335674534679
56.EICHLER Vít445554744443564525379
56.ŠOTOLOVÁ Vlasta534566434435655534479
56.ZAUFOVÁ Romana544675423235676435379
56.NOVOTNÝ Vít1035675434324675524479
56.STRACHOŇ Ivan1634675524434665434479
62.TRONNER Petr135563623538655533480
62.NĚMEC Ivan235555443345766424580
62.KRUPIČKOVÁ Hana545675534334665434380
65.KREISLER Tomáš334675544534656434381
65.HAIT Pavel435575435445774324481
67.NOVÁK Pavel144667533434586335483
67.FIALA Jiří235676634335475543483
67.HEJČ Pavel245665534435665534483
70.RICHTER Jakub124576454545566525484
70.NOVÝ Ivan135655624444666544584
70.ŠVUB Václav134664535435676535484
70.DVOŘÁK Jaroslav335667534536566534284
70.BRABCOVÁ Marta645576535434676433484
75.SKOPAL Radek144665534534655636585
75.KREJČÍK David146587454334665434485
75.JANDÍK Jaroslav135675523436675624685
75.SKLENÁŘ Jan147665433645566434485
75.KOŘÍNEK Milan144465646436585344485
75.BEDNAŘÍKOVÁ Markéta245766344544665434585
75.NEVESELÝ Pavel236575455435574435585
82.Dobšík Libor135675634346764536487
82.SVOBODA Tomáš136675435444665645487
82.AUGUSTIN Petr134695833545764533487
82.VOGEL Jiří136865335345567644487
82.NĚMEC František344686434435775544487
87.GRUBNER Erik145665854446554625488
87.MADĚRA Ivo245775445437665544388
87.NOVOTNÁ Zuzana346885423436775445388
90.SVORADA Ján136686634335684554489
90.JEBAVÝ Miroslav147564635547576444389
90.NĚMEC Patrik136667445335884544489
90.ŘEZÁČ Vít147685454645564543489
90.KRONDRÁF Karel336674535436886534389
90.PAROLEK Aleš335886635444575524589
96.VŠIANSKÝ Pavel126885534444595445590
96.HOLEC Milan1456665355366106533390
96.BEDNAŘÍK Adam445875635436665454490
99.POTANEC Tomáš144766534444874645691
99.Veselý David146995435334676634491
99.PŘICHYSTAL Jan146675534358776533491
99.KAFONĚK Ludvík156685635454666534491
99.OPRAVIL Igor155955455635574634591
104.SVOJANOVSKÝ Jindřich135865535545884544592
104.JINDRA Tomáš146665636535586535592
104.JANÍK Martin138875533446864545492
104.MACHAŇ Zdenek125879534455657435592
104.ZÁŘECKÝ Jiří236777436545765435592
104.FILA Vítězslav436777535437876334492
110.KAPLAN Petr147876535536775533493
110.HALAMKA Pavel134966534435687734693
110.ŠIMŮNEK Milan145786733336686734493
110.HANÁČEK Otakar166676544545675526493
114.KUDRNA Zdeněk138675744645585425694
115.VÁŠA Alexandr144886734548656544495
115.ZAORAL Petr235766634657665645595
115.CHLADIL Marek344796536456666644495
118.CAHA Roman1310766656646565624497
118.LELEK Jiří146874643547764647597
120.HÁJKOVÁ Marcela1475763474457107654398
120.VAŠEK Emil157675557546697424498
120.NASADIL Petr147687645446694535598
120.CHODÁKOVÁ Natalie247867635445766645598
124.JISKRA Pavel155786543545886636599
125.ŠOUBA Milan1758764445358867454100
126.TOMANDLOVÁ Jitka1356975563467875465101
126.DRBUŠEK Jan13677556474577510553101
126.DIAN Martin1567686354388765347101
126.SVOBODA Michal2477975565466774354101
130.DALÍK Jaromír1567765454467866655102
131.FELTL Martin1487578735476755564103
131.TRPĚLKA Libor1467784365657775556103
131.MOHR Jiří1565777644367876555103
134.LAŠTŮVKA Radek1269986544466965555104
135.ŘIČÁNEK Vladimír1666967457467875345105
136.FOREJTAROVÁ Markéta14787466446610766456106
137.BRHEL Jaroslav1588865434376766876107
138.LNĚNIČKA Vladimír14118866455389676354108
138.KOČÍ Zdeněk241011866356479755363108
140.DOSTÁL Lubomír1468985665477866365109
140.ANDĚL Bronislav13107778364477886374109
142.TKACZYKOVÁ Anna13910775465598864446110
142.RIGL Tomáš2586977574358758457110
144.VANČURA Česlav1687986544488779466116
145.KMENTOVÁ Hana1579889577668786356120
146.HANZAL Jiří2569108666668111075664125
147.ČERNOŠKOVÁ Dana15681187687399869569130
148.JIRSÁKOVÁ Zuzana178788766779711108555131


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky EKLEKTIK
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BALÁŠ Aleš158574664424566445
BEK Jan Jakub156776746688664445
BENEŠ Josef176786545444785746
BENEŠ Pavel146665344457855356
BORKOVÁ Zdeňka147766455586795356
CAKL Miloslav147856553885665
FAJMON ML. Milan146585534546765355
FRANTIŠEK Jaroslav137764345457965436
FRANTIŠKOVÁ Milada Terezie148875346666654355
GUTH Viktor137746444555786547
IŠTVÁNEK Jan11451277446554786576
IŠTVÁNEK Petr157966446578966655
JAKEŠ Miloslav1394464558765474
JAKUBKA Luboš1459775365285466
JANÁČEK Aleš165677555466966563
JEBAVÝ Šimon124765434434544356
JIRSÁK Ivan1811745547677376
KAPLAN Jan144665834545677543
KONEČNÝ Matěj15101275459591012466
KOTEN Petr145685436448645354
LANČ Filip134674546397685344
LODR Jan159667755681167355
LODR Jan1688874554711886355
LOKVENC Milan247955456457977445
LOKVENC Petr157765536545795536
LÖVY Ivan146576354459756266
LÖVYOVÁ Ilona17911111186848101167477
MACHÁLEK Lukáš147975574669886458
MACO Roman1461076544348756554
MÁČEL Igor13767654434755443
NECID Josef166966534548768453
NEUMAN Patrik14511783655991098466
NOVOTNÁ Hana2610889747551097554
OPATŘIL Robert147665343367745356
PECHANEC Václav144656454346746334
PICKOVÁ Kamila18889567976366
PORTLÍK Jiří1389115538457874454
PRŮDEK Ivo136566354476754454
RŮŽIČKA Kristián15647366247855
SAUER Miloslav154776525446898636
SEDLÁČEK Ivo13756543584355
SKOUPÝ Matěj134575554346754547
SOKOLÍČEK Dan13666535557646354
STEHLÍKOVÁ Drahomíra168765574446755456
SÜSS Vladimír168668746658676465
TKACZYKOVÁ Ivana158101084855985456
TKACZYKOVÁ Tereza148788545686786467
TRPĚLKOVÁ Jitka1669397766410
UHERKA Leo1467664664675344
VOGELOVÁ Petra13710976555899107664
VÁVRA Jan1558845466765355
ŠEBELA Pavel14665535558865445
ŠLÍGL Jiří154986545634885475
ŠVEJDA František146756554535654444



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
17.11.2016Sametový stablefordSvratka 2013Společná
3.11.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
27.10.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
20.10.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
6.10.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
29.9.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
22.9.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
15.9.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
8.9.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
1.9.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
18.8.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
11.8.2016Dárkový - canon v 9:00Svratka 2013BRUTTO
4.8.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
28.7.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
21.7.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
30.6.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
23.6.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
16.6.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
9.6.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
2.6.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
26.5.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
19.5.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
12.5.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
5.5.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
28.4.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
14.4.2016HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54



xx