Celoroční EKLEKTIK by GolfUK.cz 2022

Do celoročního eklektiku se bude započítávat každé soutěžní kolo (na rány, stableford) odehrané na našem hřišti. Vítěz získá pohár MASTER ECLECTIC 2022 + voucher na odběr zboží v hodnotě 10.000,- Kč od GolfUK.cz a 2 vouchery na Kaskádu v roce 2023.

 

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.KRÁLÍK Zdeněk2021354323223444322352
2.KAŠPAR Petr523353322324444423356
3.BODLÁK Ondřej1023554323333443423359
4.KUNC Marek424445433333444323462
4.SMÉKAL Jaroslav1324454423334453423362
4.NOVÁK Petr1424554323324464324262
7.BUKÁČEK Richard1224554323433554332363
7.SKÁCEL Vladimír1424563323324553433363
7.ZAVORAL Zdeněk1523554324434544333263
10.KŠÍR Richard534464334323455323364
10.BORECKÁ Eliška934454423334454423364
12.KŘEČEK Karel645554323324444424365
12.CIHLÁŘ Petr835553433323554423365
12.NOVOTNÝ Jiří1234654323324464423365
12.BRABEC Zdeněk1424555423334554423265
16.BODLÁK Luděk434554424333554334266
17.SÁČEK Tomáš524653423424654423467
17.RŮŽIČKA Kristián623553523235554434467
17.BAŽANTOVÁ Eliška933454433424554424467
20.KŠÍR David234464433424454434368
20.POTANEC Tomáš533574434224544424468
20.HUMLÍČEK Ondřej624465424334554433368
23.NECID Petr334545423434455334469
23.PAVELKA Ivo434654423344464333469
23.PŘÍHODA Jiří ml.434454534424544434369
23.ČUHEL Roman634565424323564424369
23.BEDNAŘÍK Adam634464523343564424369
23.PECHÁČEK Zdeněk1034554424335554334369
23.MIČÁNEK Lubomír1234663523434454423469
30.BALCAR Karel224653323335754435370
30.HAD Jaroslav334554433434454434470
30.MÁČEL Igor435564323334655424370
30.PEŠINA Petr434465423434555443270
30.BAŽANT Petr934665333334564333370
30.ZLOCH Zbyněk1234455334334665423370
36.SMEJKAL Pavel434554523434564433471
36.POKORNÝ Martin534555433334564533371
36.JANDÍK Jaroslav634554533434654433371
36.KÁRSKÝ Miroslav624565424334564434371
36.REMEŠ Josef634564423434554533471
36.BRABCOVÁ Marta1334665333334665323371
42.KRMENČÍK Roman JUDr.234574423434564424472
42.SKLENÁŘ Jan425564534443564423372
42.OBEŠLO Stanislav434554433425564434472
42.ZAPLETAL Miroslav634565433333654434472
46.DVOŘÁK Michal434565433335565433373
46.LÁNA Ladislav625465434434654632373
46.SAUER Miloslav735564434335564423473
46.HOFER Otto1034565434334564433473
46.VOLNÁ Renata1124565334334655335473
46.KASAL Jaromír1334564424334665434373
52.KOMORA Matěj134554533536444444474
52.PIKNA Robert134455353335565434474
52.LOPATNÍK Milan134565434435454534374
52.RYBÁŘ Vladimír234564434344665324474
52.BRHEL Jaroslav334664534334555334474
52.PAVLÍK Ivo435564424434564434474
52.NĚMEC František634565424335564533474
52.HŘEBÍČEK Ota734554434435565434374
52.HORNÝ Václav1034555434334665524374
61.ŠMERDA Marek144464435335565334475
61.JURÁČEK Jan145556543434444524475
61.BRUSENBAUCH Jiří254575533334554433475
61.PORTLÍK Jiří424675424335565533375
61.DREŠER Richard434664424335565534375
61.BEDNAŘÍKOVÁ Marie645565434335555424375
61.CHADIMOVÁ Jana834656334434556424475
68.MAREČEK Petr235654444344645433576
68.SKOPAL Radek236664433334674433476
68.PARKAN Robin336465334435565434376
71.NEUWIRTH Ivo135554544444563543477
71.HOMOLÁČ Jan134555634344555544377
71.KNOLL Eduard236655425334465534477
71.ŠTRUP Milan243665533335664534377
71.SEDLÁK Miroslav335565334435665424477
71.VAIS Libor344564534444554534477
71.KOVAČKA Jaroslav546564433335675324477
78.POLANOVÁ Alexandra145565443335655543378
78.DUCZYNSKI Josef Sebastian134655634335554535478
78.MARTINEC Arnošt245664434434655434478
78.BAŽANT Matěj224774534324755534478
78.BULVA Martin334666524444655433478
83.PECÁK Roman134654544333575635479
83.ZAUF Miloš136664536434555433479
83.HOVĚZÁK Jan135754444335584434479
83.TOMEŠ Jan246556433433774543379
83.VOGEL Jiří444655434435574544379
83.ŠOTOLOVÁ Vlasta535665434335665534379
83.BEDNAŘÍKOVÁ Markéta533674434434566445479
90.KARLÍK Miloš135865533445465433480
90.BARTŮ Tobias124464425555495453480
90.KRUTÍLEK Miloslav245565434423775435480
90.BÍLKOVÁ Beáta734565534436674534380
94.SLEZÁK Marek145465534435565445481
94.SKAKUN František134575543434565536481
94.BECK Tomáš149476534335554523481
94.BLAŽEK Sven133665444435566734381
94.PAŘÍZEK Daniel145664434436654544481
94.DOMINIK Radislav236665444634655444281
94.PECHANEC Václav245655334445575724381
94.KUNDERA Petr436565534434575534481
94.ČÁSTKA Josef445575424446565434481
94.STRACHOŇ Ivan835766434435675433381
104.FALTA Filip127565444375665433382
104.HLOŽÁNEK Jakub144454534534487534682
104.FRIEDRICHOVÁ Karolína144666433544476434582
104.KMENT Miloslav136653433345867534482
104.ŠMERDA David145756435524665444382
104.RYGL Tomáš146656634433564635382
104.ČÁSTKOVÁ Anna235565534424665445682
104.ZLESÁK Lukáš244674544534565534482
104.BACULÁK Zbyněk235475534444665455382
104.KOVÁŘ Václav244666534445565434482
104.BAŽANT Jakub334674643335475455482
115.HEJLEK Alex137564524337685434483
115.RAINER Peter236755544525575434483
115.KREJČÍK Radek334776534434665445383
115.FILA Vítězslav545765434446663534483
115.NOVOTNÁ Zuzana535675434535775433483
120.LOPATNÍKOVÁ Helena145664644445654554384
120.PEŇA Danilo254555725544665643384
120.MATUŠKA Miroslav234764435454675544484
120.DOSTÁL Oldřich246665434326665644484
120.ČECH David434874434444665635484
120.NOVOTNÝ Vít636766535335665534384
120.KRUPIČKOVÁ Hana636765534335675535384
127.BENEŠ Radek246784535335664525485
127.BERNARD Miloš234567545435665435585
127.SEMERÁD Ladislav235674443545865544385
127.ŠVEC Robert544565544445676525485
131.MUDRUNĚK Jaroslav135774344556684434486
131.LHOTÁK Adam137665444547565533486
131.KOKTAVÝ Pavel634664554446666535486
134.FRÉLICH David144585633445685455387
134.KOŘÍNEK Milan1346655353341065446587
134.CHLÁDEK Roman137664435554766434587
134.DOLEČEK Nicolas245766444345766534487
134.BENEŠ Jan266765534446574434487
134.ŠČERBA Miroslav234685445444675446487
134.BULVA Radek346665545447575432587
134.BÁČOVÁ Drahomíra345776535445665424587
142.JAROŠ Radek134666523439876435488
142.BRHEL Petr254875534545656443588
142.CÍSAŘ Jiří235865545445585434588
142.VELIČKA Zdeněk346674634426785543488
142.BÁČA Oldřich356565443445775535588
142.KAŠPAROVÁ Veronika335785534545685524488
142.ŠPIČKOVÁ Darina533677534448675534488
149.VOŠVRDA Jakub144885734445654445589
149.KULOVÁ Michaela135676534446866436389
149.SZALAY Michal145775645425665446489
149.VYSTRČIL Marek134595535455665446589
149.TROJÁNEK Leoš236675554344686545389
149.VÍZEK Karel257765644435655544489
149.ZELINKA Zdeněk245675544545665544589
156.VŠIANSKÝ Pavel148664354547665436490
156.MOJŽÍŠ Milan136665534635656834690
156.MALÁČ Pavel148566535344884535490
156.BASLER JUN Lukáš144675544444688544490
156.LAŠ Antonín255875433535676635490
156.VESELSKÝ Tomáš335585543546666546490
156.MYNÁŘ Jaroslav336675435445667554590
163.PERTL Martin1446545456441094534591
163.RUPRECHT Daniel146654547454855546491
163.MADER Ivo148684544635674625491
163.RAITER Pavel159775634534654744391
163.FRANTIŠEK Jaroslav246667434344775654691
163.KUBIŠ Pavel244766545444686634591
169.KEILWERTH Ivo145785534446674525892
169.PRČINA David145575435546885445592
169.SVOBODA Jiří246677445446576535492
169.KUNDERA Karel247675744336685534592
173.DOČEK Jiří126766735445775555493
173.BARTÁKOVÁ Denisa156483644545776644593
173.ČUDKA Martin146784445634675844493
173.MUDRUŇKA Martin145476564647775624493
173.STIBOR Miloš137865553355675745493
173.LAIMAR Matyáš135865634445574846693
173.UNZEITIGOVÁ Jana136776622435777565593
173.MÁČELOVÁ Iveta244697634437785534493
173.SUK Jiří356677634445866434593
173.KMENTOVÁ Hana347786434546665544593
183.HANSL Libor145786544436675555594
183.PECÁKOVÁ Martina137665545556765635594
183.GIBIŠ Petr145677644445675465594
186.BEZDĚK Michael145767454547775635495
186.HOŠKOVÁ Lenka137777534845664546495
186.SYNKOVÁ Karolína144775645465675734695
186.HORÁČEK Josef145675644655695544595
186.ZÁNA Oldřich144765545735586745595
186.BENEŠOVÁ Hana147665546456666635595
186.KUCHAŘOVÁ Marie245666674536776534595
186.OBEŠLOVÁ Barbora245974644537777435495
194.LARIŠ René1446755554555851045496
194.SIRSCH Robert247676645445785636396
196.KEJMAROVÁ Jaroslava147676446547677535497
196.MADĚRA Ivo156764635445996535597
196.FOTIJEV Pavel146875434545685666597
196.ŠLECHTA David1466661034458684534597
196.JEBOUSEK Ivo149786744346665554497
196.RYCHETSKÝ Vladimír535986635446876624597
202.NECID Josef1451065544835485837498
202.KOČVARA Ladislav15510755455346105644598
204.FLAJŠAR Martin134886744564766745599
204.SVOBODOVÁ Natálie164864645855764835599
204.POLANSKÝ Jiří1448763655386711552499
204.WERNER Petersteven245786634446786655599
204.BOHÁČKOVÁ Tereza256888634545877534399
209.GEITLER Pavel1459665444499786343100
209.GEITLER Samuel1257869354359865456100
209.ŠPIČÁK Petr2447775445567956546100
212.PRACNÝ Jan1458755364489976345102
212.JANKOVIČ Tomáš1498955347386547375102
212.KUČERA Zdeněk1369676565465656476102
215.DOLEČEK Lubomír1548875455477767455103
215.MORAVEC Šimon15588954643471165355103
217.ŠŤASTNÝ Vladimír12686654554510876755104
217.MORAVEC Michal14598683652571157463104
217.MIČÁNEK Tomáš1669846356486854367104
220.KEPLOVÁ Gabriela14768858543561065465105
220.ŠMARDA Jaroslav4377967354478877355105
222.SKOPAL Karel1667967456367856555106
222.DOLNÍČKOVÁ Marcela1486986455556866564106
222.PALINKOVÁ Dagmar1567766455566756866106
222.LODR Jan st.155119746465410755535106
222.YOUNG Michael13671063365599866455106
222.SKOPAL SEN Karel2477756467477867455106
228.ZAVŘELOVÁ Julie1969855357657665564107
228.HAVLÍK Miloslav14771056456467675756107
228.ŽIDKOVÁ Renata1376975456567676666107
228.ŠVECOVÁ Šárka1568855356678975455107
232.ŠIŠPELA Jakub1468888556468855365108
232.CHASÁKOVÁ Monika16771067455569855355108
234.MORAVCOVÁ Lenka1357866466577867666109
234.BURIAN Zdeněk14657667665771077454109
234.MICHELFEIT Jan1568967456457885556109
234.VONDROUŠ Jiří16116745547468846774109
234.SOBOTKOVÁ Jana34591076554568875465109
239.KUZL Jan1678756547667959553110
239.ŠTĚPÁNEK Zdeněk1498887585477955245110
239.POUR Břetislav1668767464597876356110
239.HÁJEK Karel1686965685556858356110
239.KOREČKOVÁ Anežka1558977466557885465110
244.BOŽIČ Daniel15587676455610788555112
244.LEŠTINA Tomáš1456687477578789365112
246.KULHAVÝ Ondřej16106775587476987264114
247.VYHŇÁKOVÁ Michaela155710106477378866575116
247.ŠIŠPELA Ondřej1677966555598788357116
249.MOJŽÍŠ Radovan1598997565478876465118
250.PETRÁSEK David16899984764881076485126
251.VEJROSTA Pavel16712765356761011119566128
252.GOJNÝ Jan155111278787469979565130
253.ŠPIČÁKOVÁ Věra178119796565999883106135


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BROŽ Dominik144664624645646334
CHARVÁT Jan14666563473685555
DOLNÍČEK Radomil14678856467887334
DOSTÁL Lubomír157687765346864434
DUFEK Jaroslav156686847746976474
HANZAL Jiří18977377878857367
IŠTVÁNEK Petr12945444456874446
JANÁK Jiří146985447286655444
JIRÁNEK Miroslav1561065444358665344
KISKA Milan1688875677999474
KISKOVÁ Eva1791110911876697567
KOLÁŘ Jiří154685375586866453
KOPŘIVOVÁ Hana156787745389877475
KRAMPERA Tomáš136745454348654444
KRONDRÁF Karel14676655447855556
KŘÍPAL Zbyněk14567664537755464
LESKOUR Martin13778683664578773
LOKVENC Petr188946344766455
MALÁSEK Michal135684745444767534
NEBESKÝ Tomáš ml.1577783755976544
NIEDOBA Roman1577355687455
NIČAJEVSKÝ Michal136766346658856554
ONDŘEJKOVÁ Eliška1568776567875555
PAUČEK Boris16109686657477107465
PEČINKA Michael156666766778966556
POCHYLÁ Anna26798687758887757
POHŮNEK Jan16776644546687454
POHŮNEK Lukáš1571097666777775456
POHŮNKOVÁ Zdeňka17798565
PUSTINA ML. Jakub157859457376875366
REBENDA David13676758746857454
ROŽNOVSKÝ Martin157978447457764456
RUPRECHT Pavel148775545455857354
RZESOTTO Jindřich1386645453648117555
SLANÝ Radomír13676447466756446
SOBOTKA Jiří13697556355687544
SRNSKÝ Rostislav13587653733665355
SUCHOMELA Josef146886444448866455
SÍVEK Jiří156976455469777446
VAMPOLA Jaromír125575635335575444
VITÁSEK Pavel146775536556754557
VLAŠIC Roman13787755548687446
VYMĚTAL Antonín147886565445854355
ZLOCHOVÁ Iva1591011108377512109568
ČEPEK Tomáš234666534337744545
ČERNOCHOVÁ Eva147866555565554
ŠOUSTAL Lukáš16131486465369945354



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
23.6.2022HCP Čtvrtek by Labartt & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
18.6.2022Dětská Tour Severovýchod 2022Svratka 2013A - Mladší žáci a žákyně
18.6.2022Dětská Tour Severovýchod 2022Svratka 2013C - Kadeti a kadetky
18.6.2022Dětská Tour Severovýchod 2022Svratka 2013E - Smíšená HCP 36,1 -54
18.6.2022Dětská Tour Severovýchod 2022Svratka 2013B - Starší žáci a žákyně
18.6.2022Dětská Tour Severovýchod 2022Svratka 2013D - Dorostenci/ky a Junioři/ky
17.6.2022FRIENDLY GOLF TOUR 2022 - turnaj no.2 GOLF CLUB SVRATKA 1932 - hřiště uzavřeno Svratka 2013BRUTTO
16.6.2022HCP Čtvrtek by Labartt & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
12.6.2022Pohár Vysočiny - memoriál Jirky Příhody by VEKO BYSTRE Svratka 2013Společná BRUTTO kolo: 2
11.6.2022Pohár Vysočiny - memoriál Jirky Příhody by VEKO BYSTRE Svratka 2013Společná BRUTTO kolo: 1
9.6.2022HCP Čtvrtek by Labartt & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
6.6.2022Komerční akce - hřiště uzavřeno Svratka 2013Společná HCP 0 - 21,8
6.6.2022Komerční akce - hřiště uzavřeno Svratka 2013Společná HCP 21,9-30,5
6.6.2022Komerční akce - hřiště uzavřeno Svratka 2013Společná HCP 30,6-54
4.6.2022Litomyšl Golf Open - otevřený turnaj Svratka 2013Společná BRUTTO
2.6.2022Regionální východočeská seniorská tour 2022 RVCST Svratka 2013Společná - Stableford BRUTTO - 0-54
2.6.2022HCP Čtvrtek by Labartt & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
29.5.2022ITECO Golf Cup Svratka 2013A - Společná HCP 0 - 26,4 kolo: 2
28.5.2022ITECO Golf Cup Svratka 2013A - Společná HCP 0 - 26,4 kolo: 1
26.5.2022HCP Čtvrtek by Labartt & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
21.5.2022STONE CupSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
19.5.2022HCP Čtvrtek by Labartt & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
12.5.2022HCP Čtvrtek by Labartt & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
11.5.2022 LETNÍ GOLF UNO TOUR 2022 – pouze pro členy GCUNO od 14.00 Svratka 2013Společná
7.5.2022PMB Golf Cup XXVIII. ročník Svratka 2013Společná BRUTTO
5.5.2022Regionální východočeská seniorská tour 2022 RVCST Svratka 2013Společná - Stableford BRUTTO - 0-54
5.5.2022HCP Čtvrtek by Labartt & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
30.4.2022SAXANA CupSvratka 2013Společná HCP +1 - 54
28.4.2022HCP Čtvrtek by Labartt & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
23.4.2022VOUCHER CUPSvratka 2013Společná BRUTTO
21.4.2022HCP Čtvrtek by Labartt & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
16.4.2022RABBIT Cup - start v 11:00Svratka 2013Společná BRUTTO
14.4.2022HCP Čtvrtek by Labartt & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54



xx