HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz 2018

Ceny HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz

1.-3.místo ve společné kategorii od Struck.cz Celoroční eklektik na 18 jamek s GolfUK.cz 1. - 3.místo boty ECCO Biom Hybrid 2, za 1. místo pohár MISTR EKLEKTIK 2018 4. - 5.místo wedge Cleveland 6. - 7.místo 2 vouchery na vybraná hřiště v roce 2019 Kategorie SENIOR - nad 50 let - 1.místo - wedge Cleveland, pohár SENIOR MISTR EKLEKTIK 2018 Cena za 1. -3.místo za nejvíce odehraných HCP čtvrtků, míčky SRIXON Z STAR Průběžné výsledky celoroční soutěže budou zveřejněny vždy po uzavření výsledkové listiny tj. ve čtvrtek v podvečer. Vyhlášení proběhne na již tradičním večírku GC SVRATKA 1932.

Partneři


jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.NOVOTNÝ Jiří2324454322323353423357
2.HROMÁDKA Martin423444322334444333358
2.TROJÁNEK Leoš1834453323324543322358
2.KRÁLÍK Zdeněk2723454323332554323258
5.ŠVUB ML. Václav1523454423324453423259
5.GRUNT Jan1624454422333454323259
5.BANĎOUCH Tomáš1823454422323553432359
8.POKORNÝ Martin1733454423323454323360
9.MAREČEK Petr1224554423233554323362
10.RŮŽIČKA Kristián534454333323544334363
10.SMÉKAL Jaroslav1534444423324544433363
12.MIKULÁŠEK Josef1624564324323454424364
12.CULKA Stanislav1824554324324464423364
12.BRABEC Zdeněk2034564333224454333364
15.SKÁCEL Vladimír2234554423324554433265
16.ZAUF Miloš323654333434544433366
16.PEŠINA Petr434354333335454433466
16.HOFER Otto934553333333555433366
16.SKAKUN František1334554333334554423366
20.ZAVORAL Zdeněk824554433324574324367
20.PETRÁSEK Martin934454433334554433367
20.PECHÁČEK Zdeněk1135654433324554323367
23.ŘÁDEK Jakub234654524424463423368
23.KUNC Marek233554335333554424468
23.HAD Jaroslav235454433425554333368
23.PECHANEC Václav324554434334464334368
27.PANCHÁRTEK Matyáš224555423524554533369
27.BORECKÁ Eliška534564424334564333369
27.ZAPLETAL Miroslav534654333334554433469
27.ŠOTOLOVÁ Vlasta1034654433324565423369
27.MIČÁNEK Lubomír1034564433334554423469
27.BUKÁČEK Richard1234564433324645433369
33.MUDRUŇKA Martin225554523334574433370
33.MÁČEL Igor424664425434554333370
33.KŘEČEK Karel534463434424755333370
33.KLEČKA Jiří634654423434464434370
33.KASAL Jaromír734555434233664433370
38.ŘÁDEK Jaroslav134455434334454543471
38.KUNC Petr235454434433564433471
38.VOLNÁ Renata934565434324565423371
38.ZLOCH Zbyněk1433564433434665423371
38.STRACHOŇ Ivan1834674423324565433371
43.PICEK Libor134554544334553435372
43.NOVÁK Petr634564433434555434372
43.KRUPIČKOVÁ Hana845664334334555424272
46.BAŽANT Matěj236554523434564433473
46.HROMÁDKA Miloš1134565433334564434473
46.BRABCOVÁ Marta1435665424424575323373
49.ZELINKA Zdeněk434665534344654423374
49.BEDNÁŘ Jaroslav1134574434334664434374
51.ŠLECHTA David335565534434564523375
51.SVOJANOVSKÝ Jindřich335674533334554534375
53.KŠÍR Richard234555532544555435476
53.BERNARD Miloš334665423535565334476
53.FIALA Jiří335765334334665333476
53.DOSTÁL Oldřich933565534435565524376
57.PIKNA Robert125565634525465533377
57.NOVÁK Radek444675634334554434377
59.NOVOTNÝ Lukáš135564533445554743378
59.SKOPAL Radek125568424346565333478
59.BAŽANT Jakub244665433544564434478
59.BEDNAŘÍKOVÁ Markéta344665444434564434478
59.ŠTAUD Ctirad435664424435574543478
59.HORNÝ Václav535665434435564434478
65.KOŘÍNEK Milan246545644334665434379
65.NĚMEC Ivan224665635534675414379
65.NOVOTŇÁK Radek244564435435675434379
65.RYBÁŘ Vladimír235574543544565334479
69.NECID Petr154555645433554544480
69.ŠTRUP Milan234665433434565645480
71.KAPLAN Jan136574534526664534381
72.KREISLER Tomáš234764535437674534282
72.GARGOŠ Igor244675424545775333482
74.KAPLAN Petr135485434336565635583
74.PECÁK Patrik144575434644555553583
74.HAIT Pavel334674534436675534483
74.BAŽANT Petr435775533435665534483
74.JIRČÍK Matěj454675634336675433383
79.VAŠKO Cyril244665634345466535584
79.DALÍK Jaromír545665434546665534384
81.REMEŠ Josef164655434545775434485
81.OPATŘIL Robert146654446545575534385
81.ŠÍMA Vítězslav236675435434475734585
84.MACHAŇ Zdenek135664554537584633486
84.MICHAL Jiří236765445247465454586
84.DVOŘÁK Vladimír334565534544895534486
87.SMEJKAL Pavel135676524536775533587
87.HAVLÁTKO Miroslav145656525553675545487
87.BENKOVÁ Libuše233875534545676534487
87.JINDRA Tomáš245666445445675533587
87.BEDNAŘÍK Adam346576544355695433387
92.HORNÁ Eva244775535435776444488
92.BEK Jan Jakub244565655427674534688
92.HEGNEROVÁ Klára446665543445776535388
92.NAVRÁTIL Daniel644875634546665335488
96.KOBZA ST. Miroslav145666755544666425389
96.JANDÍK Jaroslav135655534546766434889
96.LETOCHA Martin143575545436874544689
99.BROUČEK Libor125564535745695835390
99.ČÍŽKOVÁ Tereza145674636455765535490
99.ZÁNA Oldřich135765544746574544590
102.KAMENÍK Petr134965734455765445591
103.BÁRTA David156654533456675666492
103.KUŽELA Břetislav145666644447766534592
105.KEJMAROVÁ Jaroslava135875544445677556393
105.BOHM Michal148775634448575454393
105.LELEK Jiří137576434447569437593
105.ŠTRYNCL SR. Luboš135795635345666645593
105.SEDLÁK Vratislav245675645545686535493
105.HÁJEK Karel254776526337894535493
105.ŠTAUD Štěpán347776534535876534493
112.SKLENÁŘ Jan154787534435665665594
112.NOVÁK Petr146767534447767434694
112.JAKUBKA Luboš156587544536665555494
112.EICHLER Vít158685524548565635494
112.KUNDERA Karel259667734336774634494
117.NOVOTNÁ Zuzana125696554444685566595
117.MACHOVÁ Ladislava256677635446777534395
117.TOMEK Oldřich347775434447975535595
120.LAŠTŮVKA Radek146766635556776544496
120.POLODNA Radek147696565435855536496
120.TRAJTEĽ Lukáš144767525437787735596
120.MACHÁLEK Lukáš136586636626775637496
124.ŠOUBA Milan146875546436555556897
124.FILIP Miroslav266865444445678536697
124.SOBOTKA Jiří347676625445677645697
127.LELEK Jakub155895536456974445498
127.VÍTEK Zdeněk136677655727767437398
127.MACO Roman126966744438786545498
127.BAŽANTOVÁ Eliška337776535556777536498
131.HOŘÍNEK Michal145785744536676564799
132.ŠNAJDER Jan13710965345266764746100
132.POUR Břetislav1466759265477756356100
134.TRPĚLKA Libor1477766444596755456101
134.KOČVARA Ladislav1459765554357958446101
136.STEHLÍKOVÁ Drahomíra1478765266557877264102
136.SYROVÝ Radim1555758356378676556102
136.DVOŘÁK Michal1589865363468665446102
139.DOLEŽAL Jiří1578856345468865465103
140.LICHOVNÍK Tomáš1557766565468956365104
140.SMIGA David1488845656478955354104
142.BULVA Martin1377976466456766565105
142.PECÁK Josef13668963644710966354105
142.LÁNA Martin3558987455545685565105
145.VANČURA Česlav13567673755711866455106
146.BODLÁK Ondřej1455785596655559666107
147.PAPÍRNÍK Tomáš1687775355378878545108
148.SIRSCH Robert245787735446810106564109
149.PAVLÍK Pavel16887773554107866544110
150.RYŠAVÝ Petr1579777465597865554111
150.ČECH David15810886456365768475111
152.ŠNAJDEROVÁ Ivana1658777365459998545112
152.SEDLÁK Radovan2479856375577788475112
154.ROHÁNEK Vladislav15577711464558868864114
154.BOŽIČOVÁ Mona25109874375589875275114
156.NOVOTNÝ Martin1489997347587877454115
156.JONÁŠEK Martin145108776554568791054115
158.Šoukal Petr1510810674456107966474118
159.TVRDOŇ Jiří1510896845610810877557128
160.NOVOTŇÁKOVÁ Lucie14811101176655511999456131


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BÖHMOVÁ Ludmila149101075410646888354
DVOŘÁK Luděk157779557367775466
FRANTIŠEK Jaroslav13556355365555334
HACMACOVÁ Jana16789746756978865
HANZAL Jiří249875346569864445
HŘEBÍČEK Ota154676534445663554
IŠTVÁNEK Petr1765535457877454
JAKUBKOVÁ Renáta15885556388975344
JEŽEK Radek1456454575444
JÍZDNÝ Antonín14676664437765347
KORBEL Aleš1357655445784533
KUNC Vojtěch14699673643776435
KÁRSKÝ Miroslav136865544445765535
KŘÍPAL Zbyněk227755355366756643
LOKVENC Milan158646548885346
MAŇAS Petr1
MIČÁNEK Tomáš146767433556857364
MLČÁK Miloň1
MOHR Josef146878477478987447
PAŘÍZEK Daniel144574443344564734
PODANÝ Petr14998644464654456
POTANEC Tomáš134765334455754344
PROCHÁZKA Libor1567764453675444
PUCHÝŘ Bohumil ml.145674454344645544
STANĚK Pavel1558958436487536
VACEK Roman154566447445766455
VAŠKOVÁ Stanislava14776735556665564
VOTROUBEK Jiří15557743343467444
VÁVRA Jan148766565557865344
ČOŽÍK Aleš145546555365766455
ČÁSTKA Josef145698644655355
ŠPOK Ladislav1
ŠTAUDOVÁ Eliška177885564279986456
ŠTĚPÁNEK Zdeněk145476544456754244



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
15.11.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
8.11.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
25.10.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
18.10.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
10.10.2018HCP Středa by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
4.10.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
26.9.2018HCP Středa by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
20.9.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
12.9.2018HCP středa by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
6.9.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
30.8.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
30.8.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz 2Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
23.8.2018Dárkový - canon v 9:00Svratka 2013BRUTTO
16.8.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
9.8.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
2.8.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
26.7.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
19.7.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
4.7.2018HCP středa by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
21.6.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
13.6.2018HCP Středa by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
7.6.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
31.5.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
23.5.2018HCP středa by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
10.5.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
3.5.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz Svratka 2013Společná HCP 0 - 54
26.4.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
19.4.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.czSvratka 2013Společná HCP 0 - 54
12.4.2018HCP Čtvrtek by STruck & GolfUK.cz - ZRUŠENOSvratka 2013Společná HCP 0 - 54



xx